| DenyShAtath a întrebat:

caut un metin care da armuri king kimono, toate alea si aripi la inceput ma puteti ajuta va rogggg!

3 răspunsuri:
| Moon4Lord a răspuns:

rolling on the floor in viata mea ce disperati sunteti dupa o armura..ee metinu asta, jucati Dragon Nest cel mai tare joc de actiune PVP dn.cherrycredits.com

| RaulGonzzalles a răspuns:

HammerMetin2 Metin2Stell,Metin2Yoneis iar e tarewinking

| anonim346575 a răspuns:

Daca vrei poti incerca metin2 hammer acesta e numai pvp adica numai de duel ai toate armurile la negustori tot ce iti trebuie nici lvl nu trebuie sa faci pentru ca iti da la icneput lvl 90 apoi de duci la cineva si iti da maxim