| Denisboss123D a întrebat:

Buna TPU caut un metin pvp classic si unu pvm hard sa cada ss si cartile dati-mi si mie cateva exemple de metine pvp classice si pvm hard sa cada ss si cartile (nu forgoten, new battel)

1 răspuns:
| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca te ajut.
Am un metin2 cu rate 350 level maxim 105 ultima evolutie beta server nou deschis am level 50 fms la magazine la mobi pica cufere galbene pica metal magic, marmura si alte lucruri la metine pica pietre medalia eroului ceva de genu la ele pica lucrui ce iti vor trebuie daca vei intra pe server numele meu este DarkDevils te voi ajuta cu bani
Site:thertv.mt2.sx/
Sper sa il incerci
Te voi ajuta eu! Funda?