| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Ce jocuri pentru tableta stiti ceva gen metin sau lol. Adica sa ai un caracter si sa-l cresti mai multe nivele.
funda

7 răspunsuri:
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Counter-strike 1.6, dota 2

| Claudiu_Cseh_1998 a răspuns:

Heroes of Order & Chaos e super jocul :*

| Claudiu_Cseh_1998 a răspuns:

Heroes of Order & Chaos e super si seamana cu metin2

| KRISTINAxo a răspuns:

Pou rolling on the floor sau vezi ce mai gasesti si tu pe Google Play.

| GEOsiDEEALOVE a răspuns (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Clash Of Clans este super jocul, POU,,,, incearca Clash Of Clans este super ai sa vezi trebuie sa iti aduii magii bani te bati castigi trofee si te ridici, si cu cat te ridici devii din ce in ce mai puternic, si ce este tare ca atunci cand te ataca nu iti distruge orasul iti fura doar magiile, banii si ce mai ai pe acolo bine il distruge dar se reface singur la loc ..este super incearca-l si ai sa vezi

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru GEOsiDEEALOVE):

Pou e ok mie imi place si pou.

| GEOsiDEEALOVE a răspuns (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Stiu eu de exemplu il joc si este foarte tare happy