| DesireMaria a întrebat:

am o intrebare legata de tableta. stiti cumva daca este posibil sa jucati jocuri ca metin sau altele?
va rog sa imi mai spuneti ce poate sa mai faca o tableta.
funda

Răspuns Câştigător
| Soke_Vlad_1998 a răspuns:

Trebuie sa ai o conexiune la internet foarte buna si da poti descarca jocuri poti realiza un videoclip sau sa modifici melodii.

3 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu se pot instala jocuri ca metin, dar se pot instala unele mult mai frumoase, cele enumerate de YulyanMad

| Yuly98tpu a răspuns:

Buna si tie! 1) Nu merge sa instalezi doarece tehnologia tabletei nu este atat de "evoluata"(la nici un fel de tableta) dar te sfatuiesc sa joci urmatoarele jocuri: SubwaySurf; FruitNinja; TempleRun; DoodleJump; Asphalt 5 HD; AngryBirds; Tic Tac Toe Free; Falldown Lite. Mie mi se par cele mai tari jocuri pentru SmartPhones si tablete. Spec ca te-am ajutat macar 10%. Sanatate!

| DesireMaria explică (pentru Yuly98tpu):

Da mai ajuttt cu 40 la suta