| Foxitaa a întrebat:

ce metin mai stiti? prefer in romana... dati si link de unde sa descarc daca se poate.dau fundita!

mersi anticipat:*

3 răspunsuri:
| VladCzR a răspuns:

Draga mea incearca Metin2 Calipso.Metin2TIM.Metin2Earth.Metin2Arena.pe fiecare din ele ma gasesti la numele VildenStar sau InG3rDiGiTaL daca ai nevoie de cv ajutor^^. bafta iti doresc

| robertos41 a răspuns:

Pai ar fi Metin 2Vyp Metin 2 GX metin 2 Dinamic metin 2 Hostile New Metin 3 ( Italian). Scuze ca ti-am dat numa atatea dar eu nu-s cu metinurile mai mult cu War Thunder sau Battlefield Play4free