| Fjordneddey a întrebat:

Buna TPU! Ce MMO / MMORPG-uri foarte usoare cunoasteti? Am incercat World of Warcraft si Diablo 3 dar nu le inteleg, nu inteleg itemele, ce questuri trebuie sa fac, etc...

Răspuns Câştigător
| andreixluv a răspuns:

Salut! Eu recomand Black desert online, este destul de simplu si iti dau usor seama care cum. Elder scrools, poate parea mai greu la inceput, dar te asigur ca e destul de captivant. Ar mai fi Albion Online, dar cateodata poate sa-ti dea probleme de cap. Este alegerea ta, have fun!