| razvan_6154 a întrebat:

ce parere aveti despre site-ul xphones4all.as vrea sa cumpar un s3 ( https://xphones4all.com/......-16gb-blue ) si am observat ca este mult mai ieftin fata de alte site-uri.ati mai comandat de pe acest site? mi-e frica sa nu se strice repede... funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Eminem4Survival a răspuns:

Pretul este de fapt mai mare. [ Sper ca nu te referi la s3 mini ] Eu iti recomand cu incredere Cel sau eMag. Bine, poate o fi reducere dar... mai bine sa fii sigur!