| Cristian_Mura_1991 a întrebat:

Cine cunoaște jocul Dragon City poate își va da seama. Eu din greșeală m-am conectat cu Facebook-ul și nu știu cum să mă deconectez. Vă rog ajutați-mă!

1 răspuns:
| Filip4Ace a răspuns:

De deconectat poti sa te deconectezi, dar eu cred ca te referi sa ti revina contul cum era inainte. Din pacate nu poti sa faci asta. Daca vrei sa ti resetezi progresul poti sa timiti ticket la support ul jocului. Si daca chiar vrei sa fie mai usor si n ai nimic de pierdut ai putea sa dai resetare la telefon din fabrica si sa ti instalezi din nou dragon city dar de data asta nu te mai conecta pe Facebook pana cand nu ai facut level mai mare pe contul tau actual fata de cel de pe Facebook. Sper ca te am ajutat.