| George9923 a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa imi fac un trib pe transformice? REPEDE! FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| DenisaBun a răspuns:

Usor, iesi din acel trib pe care il ai!
Dupa, iti trebuie 500 de branze pentru ati face tribul, si cand ai 500 de branze du-te la meniu (menu) si da pe trib si zice sa scrii un nume pentru tribul care vrei sa ti-l faci! Funda?big grin

| Irivandeniren a răspuns:

Simplu, Iesi din tribul tau actual apoi dai la menu apoi la tribe iti va aparea o casuta, scrii numele tribului platesti 500 cheese. si voila. trib. pe mine ma gasesti sub numele de Gopered