| Allwe a întrebat:

Cine imi spune care este diferenta dintre c.s, delta force, si call of duty?

Răspuns Câştigător
| vali1616 a răspuns:

In cs actiunea tine de combaterea crimei teroriste al cariu scop este plantarea unei bombe sau uciderea fortei C.T., actiunile sunt cam limitate. In delta force este vorba de cea ce se intampla zilnic: Teroristi care sechestreaza oameni nevinovati si este legat de crimele din zilele noastre.
In call of duty este o reamintere/o lectie de istorie si viitor(depinde ce versiune:black ops sau mw) in care poti retrai cu aproximatie intamplarile sau emotiile traiite de o anume persoana care a avut cea mai mare influenta asupra razboiului.

1 răspuns:
| fischer3 a răspuns:

Daca vrei sa descarci, recomand:call of duty black ops