| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste jocuri gen micro volts sau cs?!?

Răspuns Câştigător
| xamix a răspuns:

Crossfire, M.A.T(mission agains terror), project blackout, K.O.S secret operation, america's army da mai bine intra pe http://mmohuts.com/games/shooter

4 răspunsuri:
| CrytekEngine6 a răspuns:

Fear 3

Eu joc A.V.A (Alliance of Valiant Arms).E gen CS unde sunt runde,unde sa pui bomba,altii so desamorseze,sunt runde si cu zombie,si cele normale(sa te omori cu altii in continu).E numai multiplayer.A,da, iti cumperi arme(sunt multe), si sunt 3 clase.

| DumiAlex98 a răspuns:

Black ops! funda?

| єχcєєℓ a răspuns:

S4League.Combina classicul cs cu grafia anime.E un joc fain.Merita incercathappy