| ChoCoLaTe_2477 a întrebat:

Cred ca stiti si voi de programul Fraps. De cateva zile incerc sa il folosesc sa filmez in jocul Metin2. Sa va explic. am instalat programul am intrat pe el am vazut ca trebuie apasata tasta F9 ca sa filmeze. Pana aici este bine, dar cand intru in joc si apas F9 imi apare o eroare cu multe "?".
Revin cu o poza.happy

3 răspunsuri:
| ChoCoLaTe_2477 explică:

Http://s1232.photobucket.com/......chocoaaa1/ aici este o poza cu eroarea va rog.:D funda;))

| ChoCoLaTe_2477 explică:

@Nookeq.HyperCam nu imi place laughing am aflat ca fraps-ul nu face atat lag.happy

| Nookeq a răspuns:

Conas foloseste HyperCam happy
Succes happy