| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cu cat pot vinde pc-ul acesta: carcasa+sursa 450w delux
Placa de baza GA-P31-S3G
Procesor: Intel Pentium Dual Core 2.0 Ghz (score 5.1 in windows 7)
Placa video Nvidia GT430 1gb ddr3 (score 6.7 in windows 7)
Memorie RAM: 2GB(2x1) 800mhz ddr2 (score 5.1 in windows 7)
HDD: WD 250 GB(sata II) + WD 80 GB (IDE) (score 4.9)

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

600 de lei

| MasterChyef a răspuns:

800 de lei.

| SF13 a răspuns:

Placa video mai are inca 2 ani garantie (a fost cumparata pe 01.04. 2013)

| KodrutZ a răspuns (pentru SF13):

Ai pus intreabarea de doua ori. Raspund si aici, ca sa nu te apuci sa visezi - maxim 600 ron.

| uninvited66 a răspuns:

Ma ocup cu asa ceva. ai ddr2, un sata foarte mic si un IDE ce trebuie sa tragi de el, procesorul te refuza total in multe jocuri... 400-450 ron maxim. pentru cineva care chiar vrea si el un calculator nu pentru jocuri