| misuletss a întrebat:

Buna TPU cum pot sa completez sarcina de a incepe cursul de bucatari la lady popular deoarece l-am inceput dar acolo l sarcini inca imi apare ca nu este completat cine ma juta primul funda

Răspuns Câştigător
| Miley a răspuns:

Daca ai facut cursul de bucatar (ce dureaza o zi)trebuie sa muncesti 7-8 ore mergi la locul meu de munca si in dreapta ai 1, 2, 3,4,5,6,7,8 ore ca sa fi mai sigura dai la 8 ore si dupa opt ore ai terminat sracinalaughing