| HurremSultan a întrebat:

Buna TPU.Cum poti sa fii superstar pe stardoll?big grin
Funda! Pa, pa wave

Răspuns Câştigător
| siminutzza a răspuns:

Trebuie sa platesti cu credit de pe telefon.dar depinde pentru cat timp vrei sa te faci ss.de exemplu pentru doua saptamani trebuie sa platesti 2.48€.apoi daca vrei sa te faci ss.ai credit dar nu stii unde.dai sus la Upgrade Now! iti arata acolo Mobile Phone pentru cat timp vrei sa fii.bifezi una dintre alea si intr-o parte scrie Enter your phone number.si iti scrii nr acolo.dai go Buy.setezi reteau pe care esti.adica Vodafone, Orange etc.dai la continua si trebuie sa tr un mesaj cu nr care ti-l dau acolo tr mesajul si cand intri pe stardoll esti sstongue

3 răspunsuri:
| ღspecialgirlloveღ a răspuns:

Pai dai la upgrade now, acxolo la profil https://www.stardoll.com/en/account/payment/superstar.php?tp=22 si scrii nr tau de tel...ok papa

| Jasminee a răspuns:

Trebuie sa bagi 4-5 euro dupa telefon ca sa fii superstar pe stardoll un anhappy Funda?puppy dog eyes

| TheZuzy99 a răspuns:

Pai...in dreapta sus iti apare un buton galbe care scrie ''Upgrade Now!'' dai click...si iti da mai multe modalitati(P.S. nu te intereseaza ''Miss Stardoll World Pass'')si tu alegi de mai jos ''Mobile Phone''(e mai simplu asa) alegi ce vrei ''2.48€ 80 SD+un cadou-2 weeks'' ori ''6.2€ 200 SD+2 cadouri-4 weeks''Dar mai e si modalitatea ''Credit Card''(mai jos)dar aici nu stiu sa iti explicbig grin. Sper ca ti-am fost de ajutor! P.S. numele meu este ''divamissMagic''