| AndreCrazy a întrebat:

:D Am o mica problema la Minecraft, ce pot face in cazul in care imi apare o eroare ca aceasta? Puteti sa imi explicati clar ce pot face ca sa dispara? >.< Va rog frumos :3
http://www.shareimage.ro/viewer.php?file=oas1d08jfwjf49p caic.png

2 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Bagatzi minecraft SP si incearca straight face daca nu sterge tot minecraftu (asa fac eu laughing )
si instaleaza-l iar P.s intai mc apoi java

| amaterasu26 a răspuns:

Trebuie sa instalezi placa video. Drivere-le placii video detin un mic firmware denumit OpenGL care ajuta rularea anumitor jocuri. Fara el, jocuri ca Minecraft, nu pot rula pe pc-ul respectiv.