| anonim_4396 a întrebat:

daca are cineva jocul pokemon sau bakugan orice joc bakugan pe nintendo ds lite spuneti-mi cat costa sau daca vreti la schimb joc cu catei sau pisici.va rog dati repede raspuns si primiti funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara card r4 doar jocul bakugan sau orice de baieti dar in special asta

| ByMine a răspuns:

Daca ai auzit sunt un fel de carduri care costa 25 euro cat un joc de Nintendo ele au un micro SD inauntru pe acela il poti lua si baga in calculator si iti iei de pe net toate jocurile de care ai nevoie.Si nu mai trebuie sa-ti cumepri atatea jocuri.