| RaulBRB a întrebat:

BUNA TPU daca bag cartela de internet din modem de Orange in telefon imi ia bani?/ DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| adydels a răspuns:

Daca nu depasesti traficul inclus, categoric nu (unele pachete doar iti limiteaza viteza, altele te taxeaza dupa ce-l depasesti). Trebuie sa ai in vedere sa faci setarile de conectare din telefon in mod corect, vorbeste cu un consulatant Orange pentru asta, sau verifica pe site-ul lor setarile pentru telefonul tau. Eu am testat si cu cartela Digi.mobil din modem si nu taxeaza nimic in plus happy

2 răspunsuri:
| Adytzzuy a răspuns:

Si eu am bagat-o j am consumat aproape un gb si mi-a luat 20 lei in plus te sfatuiesc sa nu o bagi!

| RaulBRB explică:

Nu stiti de unde sa descarc cubase 5?