| BuCluC a întrebat:

Dati-mi jocuri ff misto adica sa nu ma plictisesc de le sa fi daca se poate cu impuscatori, vampiti si toate cele si daca stiti jocuri online ff misto.
App am pc P4
Cel care da cele mai misto jocuri are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ovidiu98 a răspuns:

Forsaken World ( e cu vampiri depinde de caracter), Elsword, EvE online, FPS(impuscaturi), SCI-Fi, MODA si mai multe uitate pe linkul asta http://www.onrpg.com/

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

COD MW3, COD Black Ops 1 si 2, Serious Sam 3, Battle field 3, Spinter Cell Convinction, Spinter Cell Double Agent, Batman Arkham City.

| DodyQkz a răspuns:

Poti sa incerci Samp ( San Andreas Multi Player ); Counter Strike; Minecraft; Metin sau jocuri de genul asta unde joci cu mai multi ca nu ai cum sa te plictisestiwinking. Sper ca ti-am fost de ajutor!