| McXeroLm a întrebat:

Buna TPU dati-mi si mie niste nume de sa-mp adica de playeri, stiti voiu (useri) ca nu stiu ce nume sa-mi pun, app:sa fie frumoase, tari, etc big grin, dau funda!

Răspuns Câştigător
| bYzZ a răspuns:

FETE:

BlooDy
issA.b3lla
Kh3sha
LoveBoys

bAiEty:

th3 boSS
kidzor
kamikaze
Chiicony
RaZzZzoRr
sEnNzZZzaTyEEE
the ROOcKsTArr
NorUleTz
eXorcism
bboy
Show Biz
bYzZ
super natural

sper ca te-am ajutat bafta tongue

44 răspunsuri:
| L4WRlD34TH a răspuns:

MaxDefected4,Mini72,Xbox360Speed ori cel mai simplu si mai bun dintre toate N4M3O0 e complex si bun de user, ori KND650-adica Klanul Nebunilor Distructivi, depinde daca esti fata/baiat/ce joc joci etc...sau puneti asa ceva de ex: 991125-adica 99 anul 1999 11 luna a 11-a si 25 ziua mult noroc sper ca ti-am fost de ajutor! Funda!

| McXeroLm explică:

Pai joc gta san andreeas multi player (samp) si as dori un nume mai frumoshappy

| Dabu_Vlad_1996 a răspuns:

Nume de baieti: alkatraz, alcapon3, shanoon, known, badboy...

| Dabu_Vlad_1996 a răspuns (pentru McXeroLm):

Alkatraz alcapon3 shanoon

| Madalina21312 a răspuns:

Baieti
ByBoi
Synced
SuSpAnS

Fete
Lolipop
MaDalLiNa
ILoveGirl
MasterGirl

| HelloTPU a răspuns:

Baieti : Gh0s7,Americanooo,Anonim,Asasinul,Valy,Duhul,Johnny,Goten,[ZmK].MasterIasi, [ZmK]. Sersil00.,[ZmK].Dany76. Fete: IntensePink, AleXa.

| Eu_KăTă_1999 a răspuns:

Cap0n3 Cr7_dGL...

| Sfetcu_Mihai_1990 a răspuns:

HostName: Energy Extreme by Mihai Sfetcu
Address: 192.168.1.2:7777
Players: 0 / 100
Ping: 31
Mode: Romania-->Stunt! Drift! Race!
Map: Romania

e sv meu de sam dau amdin lvl 4 free

| MarioBadea a răspuns:

Fete:
SexyGirl, MASSterGirl, iLoveBoys, issa_bella
Baieti:
RaZoR, iLoveGirls, ToKyO, RomanianBoy, MasterBoy
sper ca te-am ajutat! Pa!

| ReCcOoNn a răspuns:

SkuLL, F@cK3R, Sh! t, ShiF7, YoU DeAd!, War OF Go0D, Go0oD Evi! iL, DeVi! iL MaY CrY, DaNtEs InFeRn0, Soul of War, God man, 2Guns, oF kilee, Anno0oN! m0uS, CrEaP HeAd, Ho0D of KIill, DuNeG0n RaMp@gE, Ass@sS! nn.Cr33D, god old DaY. Cam atat sper ca te-am ajutat. happywinking

| Mitrache_Andi_1967 a răspuns:

Uite aici frate cele mai tari nume:Smoker, Gangsta, Si preferatul meu:J_Balvin

| ValiValiValiVAliValentin a răspuns:

Black_Star LeXus

| Oanta_Ionela_1997 a răspuns:

Nume de baieti:Roby, Fusher Boss, Engin123, Bulett

| Damage42o a răspuns:

Baieti:Canaru,Scoobby,YnObYs,sRn,
Maddo,Veneto,bYzZ,Zomboy,Dacian,JoRdAn.,KiLl3R and CraZZyKiLl3R.

| alexutzu135 a răspuns:

46.102.116.40:7777 intrati pe serverul asta se da admin/helper daca aduci playeri haideti!

| Dorcu_David_2000 a răspuns:

CEL MAI TARE SERVER DE SAMP!

- HostName: GTA Mafia - Romania [0.3x]
- Address: 93.119.26.248:777 sau rpg.radiomafia.ro
- Players 72 / 100
- Mode: Mafia RPG
- Map: San Andreas

| Dorcu_David_2000 a răspuns:

- HostName: GTA Mafia - Romania [0.3x]
- Address: 93.119.26.248:777 sau rpg.radiomafia.ro
- Players 72 / 100
- Mode: Mafia RPG
- Map: San Andreas

| NaturalLl a răspuns (pentru McXeroLm):

Uite nume destul de frumoase: Slim_Shady, NaturalLl, Shefu.666

| Eucristi1999 a răspuns (pentru L4WRlD34TH):

Tare

| Florian_Geany_1972 a răspuns:

UITE niste nume aici:Jefresonn_Merendez, patrick_grimes, richard_francisco. Sper ca ti-am fost de folos

| Florian_Geany_1972 a răspuns (pentru alexutzu135):

Sa mori tu? laughing))?

| Florian_Geany_1972 a răspuns (pentru Dorcu_David_2000):

Ba da frate, nu mai dati servere de samp, dati nume, ca din astea cere omu.

| Drimbe_Raul_1997 a răspuns:

Raul_Bo$$Ko

| Drimbe_Raul_1997 a răspuns:

Raul_Bo$$Ko,pArTcul

| Drimbe_Raul_1997 a răspuns:

Raul_BossKo,ManCuchiloti

| Ichim_Adrian_1985 a răspuns:

Uite niste nume tari Mercenar, DeadNight, Bo$$, Killer, Anonymo
sper ca te-am ajutat happy

| Ichim_Adrian_1985 a răspuns:

Uite niste nume tari Mercenar,DeadNight, Bo$$, Killer, Anonymo, BlackAngel
sper ca te-am ajutat happy

| razvanrus a răspuns:

HostName: DarkNight RPG|Incepatorii /newbie
Address: 188.213.212.115:7777
Players: 8 / 50
Ping: 21
Mode: DarkNight|RPG v3.2
Language: En/Ro (R) cand intrati scrieti /report xxanacondaxx2 m-a adus! cel mai fain sv de samp

| Jrr_Alin_1998_e6k9 a răspuns:

AnThRaxXx
Ontre pe serveru :
Rpg.GameCult.Net este super numele meu pe server este Alin happy