| YssA_2266 a întrebat:

Ce stiti despre Tara Reid? Dau funda! App:Sa nu imi dati raspunsuri cu toata biografia ei luata de pe Google!``

Răspuns Câştigător
| Larii_7360 a răspuns:

Tara Reid Donna născut la 08 noiembrie 1975 este o actriţă americana.
Reid sa născut şi a crescut în Wyckoff, New Jersey, fiica de Donna şi Tom Reid, ambii au fost profesori şi proprietarii de îngrijire de zi centru.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai era o actrita, nascuta prin 70 -75 parca! Stiu ca a jucat in American Pie! ...ai zis fara google big grin

| Bii26 a răspuns:

Bună
Numele ei întreg este Tara Reid Donna. S-a născut în '75[are 35 de ani]. şi este actriţă.
Pa, pa
Ai zis fără Google.
Şi apropo, am întrebat-o pe mama că e fană. Dar n-am căutat.happy

| noktambul a răspuns:

O pitipoanca betiva! Blonda 110%, sau cum sa ne batem joc de succesul pe care l-am avut candva!