| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU dati-mi site-ul de la un metin2 PVP clasic romanesc fara modate! Funda! Metinl sa mai fie inca deschis!

Răspuns Câştigător
| RaulGonzzalles a răspuns:

Mane joaca-te Metin2Tim sau Metin2 Bz dar cel mai fain e Metin2Impact clasic ca pe ro otel=pose=armura de 105 numa ca max e 99 :p si la fel battle=sirus=arma de 99 xD funda?

1 răspuns:
| Jal33t1 a răspuns:

Metin2 exodus cel mai tare metin, este clasic pana la nivelul 250 ai o gramada mape noi si o gramada arme noi tongue daca vrei sa te ajut contacteaza-ma, ma cheama SagemSullF
si sunt regat albastru