| Orkroc a întrebat:

De cateva zile m-am apcau sa joc Titan Quest ieri am descarcat Titan Quest Immortal Throne dar nu am vazut prea multe schimbarai un nou npc in primul oras si cateva poze schimbate nu am juct eu destul sa-u jocul asta e o copie al primui joc ziecati-mi si alte difernete intre Titan Quest si Titan Quest Immortla Throne.

Răspuns Câştigător
| bogleaiulian a răspuns:

Titan Quest Immortal Throne este un expansion pack la Titan Quest. Titan Quest se termina dupa a 4-a mapa iar Immortal Throne mai adauga o mapa in plus.