| Felix_Remus_1990 a întrebat:

Buna Tpu.De cateva zile mi-am tras pe laptop niste jocuri:Just Cause 2, The Sims 3 si Call of Duty Advanced Warfare Multiplayer.Cand intru merge bine nu am nici o problema dar dupa cam 40 de secunde imi da jocul in bara.Ce sa fac? Spes-urile laptopului sunttonguerocesor Intel I5-2430M 2.40 GHz
8 GB Ram
Placa video Nvidia Geforce GT 525M

1 răspuns:
| SeSu2012 a răspuns:

Verifica driverele daca îți sunt instalate corespunzător de asemenea îți recomand sa îți reinstalezi windowsu. După aceea daca nu merge înseamnă ca sunt de vina jocurile