| Pepyo a întrebat:

Buna TPU de curand am inceput sa joc world of warcraft... si sunt curios daca pot sa pun jocul in limba romana si daca. Si daca puteti sa imi dati niste servere in romana! PS: Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sunt începător la WoW și îmi place și mie jocul, intenționez să-l joc serios pe la vară. Am întrebat un prieten EXCEPȚIONAL de bun la acest joc ce mi-ai spus. Mi-a răspuns că nu poți să îți schimbi clientul în limba română (că să vezi itemele în limbă română), dar chat-ul da. Un server foarte bun, pe care am jucat și eu împreună cu prietenii mei (foarte distractiv a fost, chiar dacă nu am ajuns level maxim) este de pe WoW Freakz. Site-ul este https://www.wow-freakz.com/ și te poți logga / înregistra oricând. Dacă vei vrea să intri, să îmi spui. Poate voi găsi pe cineva cu care să stau de nivelul meu pe acest joc. :P