| Aide a întrebat:

De vreo cateva zile joc Lady popular. Am ajuns la nivelul 6. Si acum pot vota. Dar cum vad cati m-au votat pe mine?
Acum jocul e diferit, e ceva Arena modei si nu mai inteleg nimic. Multumesc Anticipat.

2 răspunsuri:
| Nicoleta12345 a răspuns:

Iti apare asa deoarece. a aparut o alta versiune numita "Fashion Arena " iar tu cred ca pe aia de logai :*! Acolo trebuie sa dai click pe "lady popular " uite imaginea asta sper sa te ajute : file:///C:/Documents%20and%20Settings/Nicoleta/My%20Documents/My%20Pictures/untitled.bmp

Funditaaa?:***!

| R4luk4 a răspuns:

Eu nu joc
laughing