| twopeist15 a întrebat:

Deci am un pc:procesor Intel pentium 4 cu 2 nuclee de 3. 00ghz placa video nVIDIA geforce 8400gs silent(512 mb 64bit)si 3gb ram... ziceti-mi niste jocuri pentru pc asta...multumes.Scuzati categoria dar e cea mai vizualizata

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tomb raider underworld, assassins creed, far cry, crysis, trine 2

| Burlacu006 a răspuns:

Ba frate tai uitat la categorie cand ai pus intrebarea? pune in alta parte intrebare ca aici se vorbeste numai despre dragoste, sex, labari etClaughing

| doareusitpu a răspuns:

Farming simulator; underground 1, 2; mafia; call of the duty; gta; counter strike 1.6.