| twopeist15 a întrebat:

Buna TPU deci am un pc cu procesoru Intel pentium 4 cu 2 nuclee de 3. 00ghz, placa video nVIDIA geforce 7300le 3gb ram...ce credeti imi va merge gta 4? ....scuzati categoria dar e cea mai vizualizata

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Sa vedem eu am un procesor Intel pentium d 3.00 3.00 ghz, 1gb ram si placa video ati radeon de 512(128 mb dedicati) si imi merge gta 4 binisor dar cu grafica low, tie o sa-ti mearga pe grafica medium

| DOARoVIATA a răspuns:

Mai mult ca sigur da numai sa stii cum sa il instalezi happy

| Kromezer a răspuns:

Clarhappy