| Kirall a întrebat:

happy Deci...mi-am cumparat The Sims 3 si cand il bag in laptop nu vrea sa il citeasca, radiatorul incepe sa faca urat si se restarteaza ( am laptop: Acer Aspire 5735) sper ca imi puteti spune cum sa fac sa mearga... FUNDA! :* puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Flotzone a răspuns:

Incearca sa faci cumva sa setezi grafica pe minim si apoi sa tot urci pana cand observi ca merge mai greu. Daca nu merge asa fi sigura ca ai destul spatiu pe Hdd si daca are laptopul un istoric cu caderi se poate explica sau daca ai virusi. Sper ca te-am lamurit. big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat