| mada7255 a întrebat:

Buna TPU din todeuna mi-am dorit un server privat mt2 al meu
dar cum nu ma pricep asa bine(aproape de loc) asfi recunoscator daca cineva m-ar ajuta sa fac un server si o pagina web pentru el

ID-ul meu de mess e : munteanu_madalin@yahoo.com
PS : as dori sa fie fara hamaci daca se poate dar e bine si cu

1 răspuns:
| Sebiiiy a răspuns:

Nu am pretenti ca mada cersesc, cersesc. doar cineva care vr sa ma ajute am programe tot! pentru server si am nev de cineva care stie sa faca ofer 2-3-4-5 euro. depinde calitatea metinului. id de mess : sebi_seby51@yahoo.com dau si funda daca e cazu :d