| Teodora0407 a întrebat:

doresc sa ii cumpar sotului xbox one, e mai ok xbox one s? Care imi recomandati? Si inca o intrebare: acum are un xbox 360 unde are bagat un hard extern pe care sunt jocuri, hardul extern o sa mearga si pe xbox one? Xbox one merge pe cd jocurile? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

S e mai okay decat Xbox One simplu, iar modelul X e si mai bun dar mai scump. Merg jocuri atat pe disc cat si cumparate de pe Xbox Live. 360-ul e modat sau a cumparat jocurile de pe hardul extern?

3 răspunsuri:
| Teodora0407 explică (pentru Wr3nch):

E modat

| Teodora0407 explică (pentru Wr3nch):

Daca e modat merg pe xbox s?

| Wr3nch a răspuns (pentru Teodora0407):

Nu. Va trebui sa le cumpere.