| PisicaFrumoasa a întrebat:

Eu am o intrebare pentru tine, daca vrei sa imi raspunzi voi fi cea mai fericita pisica. Asa intrebarea:

Cine are cont Animal Jam, va rog daca se poate sa imi dati si mie niste conturi mai vechi care sa fie member. Va rog din suflet. Dau fundita! :3

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Buna Pisica, pentru ca nu a raspuns nimeni si nu vrem sa fii nefericita, iti raspund eu la intrebare (de fapt la rugaminte, tu nu ai pus o intrebare): este aproape imposibil sa gasesti pe cineva dispus sa renunte la un cont pentru nimic, adica pe gratis.