| SaRRaMea a întrebat:

Buna TPU Eu joc Howrse so am vrut sa downloadez un hack.

Am cautat pe net unu si am gasit si se numeste : Howrse Hack Tool v2-45

si la un moment dat cand am apasat pe,, click hear,, mi-a aparut cat Equus si cate permise din alea vreau ams cris 1000 equus si 1000 permise...boon si dupa imi apare ceva cu o parola si mi-a aparut si un link cu poti lua o parola de AICI si am dat click si am asteptat sa se incarce ceva si am asteptat si tot am asteptat pana a trcut jum de ora si de acolo nu stiu ce sa mai fac, am nevoie de o parola, am vazut pe unele site-uri cu acel hack ca multi au zis: brav e foarte bune. sau e minunat acest kacm imi merge de minune, si eu nu stiu ce sa scriu la parola ca de as sti as putea si eu sa bag bani VA ROOOG PLIIIZ SA MA AJUATI DUA FUNDA + VOT

(imi pare tare tare rau si stiu ca nu are legatura cu,, dragoste si sex,, doar ca astept de 3 zile si nu mi.a raspuns nimeni pe categoria,, Jocuri PC/ online,, VA ROG SA NU COMENTEZE CINEVA CHESTII DE GENU: ASTA NU ARE LEGATURA CU DRAGOSTE SI SEX. CA MI S.A MAI INTAMPLAT...CUM SPUNEAM SCUZE DE CATEGORE)

scuze again si sper sa ma putei ajuta va pup pe tooooti :X :*

Răspuns Câştigător
| PupDavid a răspuns:

Uite, stiu hackul care ai vrut tu sa il downloadezi ai facut atatea si la ultima etapa cand trebuia sa bagi o parola acolo nu se mai incarca! si aici intervin eu si iti spun ca hackul tau de fapt e doar o pacaleala, de obicei sunt doar niste fraiereli dar unule chiar merg(foarte putine un procent de 15%) te-as sfatui sa nu mai joci jocul ala sau daca tot il joci sa nu folosesti hackuri downloadate doar cumparate de pe siteuri autorizate! big grin sper ca ti-am fost de folos! FUNDULITZA? :X :X :X big grin big grin big grin