| SaRRaMea a întrebat:

Buna TPU.EU joc jocul the sims social de pe facebook, si am ajuns la nivelul 4 dar cand vreau sa construiesc o camera imi arata ca acea camera pe care am cumparat-o este in constructie, cum fac ca sa o pot face sa fie folositoare, adica de parca ar fi un santier in camera pe care tocmai am cumparat-o. Pa-pa anticipat. DAU FUNDA + VOT.

Răspuns Câştigător
| ithx a răspuns:

Trebuie sa dai build si dupa ask friends si astepti sa te ajute prietenii si d-abia dupa e buna camera:d sper ca te-am ajutat
fundita?blushing

1 răspuns: