| FallingRain a întrebat:

[Funda] Am nevoie de un sfat. Pe Farmerama nu am decat doua MD si am ajuns la nivelul 21 si vreau sa construiesc un adapost nou (oricare ar fi), din acelea la care ai acces la nivelul 21. Intrebarea este cum fac rost de mai multe MD ca sa pot sa mai cumpar materiale de constructie. Am mai cumparat o data si acum pentru un adapost mai am nevoie de 5xfierastrau. Spuneti-mi cel mai rapid mod de a face MD, dar fara a cumpara, ca asta stiam si eu.

3 răspunsuri:
| MarisAlin a răspuns:

Trebuie sa treci nivelu si iti va da md sau daca dai bani iti da manuduele fundabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai sper sa primesc funda.md primesti de la eventuri ex asta de paste la restaurant prima misiune iti da10md si mai care iti dau mai multe.astea sunt singurele moduri. funda plz

| Becca18 a răspuns:

? MD trebuia sa-ti dea la fiecare nivel cate una sau doua.eu is la lvl 22 si am o multimebig grinCosta bani daca vrei mai multibig grin