| alike99 a întrebat:

Buna TPU:-H.
As dori si eu un program cu care sa imi fac un joc gen metin daca se poate.P.S. daca se poate si un link de downloadare? va rag

3 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

X( ce tot nu intelege lumea ca jocurile gen metin sau wow sunt greu de facut... limiteazate la jocuri gen club peguin sau singleplayer cu Sploder (http://www.sploder.com/).

| robertcristian10 a răspuns:

Nu merge chiar sa faci jocuri gen metin, dar 3D Rad, nu e coding si e destul de usor de folosit, poti sa faci jocuri gen GTA in cateva luni daca lucrezi la el big grin

| alike99 explică:

Si ce daca? am cine sa ma ajute tu zi daca stii vreun program