| Sallam a întrebat:

ieri am primit un steam de la un prieten cu tot cu cont mia-m descarcat steam-u l-am instalat tot mam logat dar imi cere un cod my special code. De unde pots a fac rost de acel cod.

Răspuns Câştigător
| LukaLuka a răspuns:

Deoarece te-ai logat pe un cont de steam al altcuiva si folosesti alt calculator, iti trebuie un cont sa se asigure ca nu ai furat contul si asa ca trebuie sa te duci pe mailul prietenului care ti-a dat steamul ca sa vezi codulhappyAsta este tot dupa dai copy paste la cod si ai terminat!

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Acel cod este trimis pe adresa email al proprietarului.