| ccrriissttiinnaa11221122 a întrebat:

imi puteti spune si mie niste aplicatii si jocuri misto de pe magazin play? adica sa nu fi jafuri ca : pou, my angela, my ton fruit ninja! sa fie jocuri frumoase, utile si sa nu tte plictisesti de el 1! dau funda pentru cele mai bune jocuri

2 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Glow hockey, boom beach, clash of clans, castle clash, royal revolt 2, injustice gods among us, marvel contest champions

| robert1423 a răspuns:

Soccer stars, dream league soccer, earn to die 2, mortal combat X. Sau ceva jocuri mai nebune (gen flappy bird) jelly jump, zigzag, stick hero, spring ninja, run bird run.