| ÐΛЯłUS a întrebat:

TPU! Imi puteti zice si mie de ce nu merge sa ma joc online la Transformers War For Cybertron? Imi zice You must be to connected to internet to play online. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| electriz a răspuns:

Daca nu cumperi jocul ORIGINAL din magazin nu va merge! La nici unu (ex: cod, bf, red faction, bulletstorm etc.)am incercat si eu da nu merge!

1 răspuns:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

In traducere la eroare ar veni:Trebiue sa fiti conectat la internet pentru a juca online. Exista 2 variante:ori ai internetul varza ori vb aluia electriz trebuie sa-l cumperi.