| BlackEdy a întrebat:

Pentru cei care au jucat vreunul din jocurile transformers..imi puteti zice cum vi s-au parut? sau daca stit cand apare transformers fallen of cybertron. funda+votwinking

2 răspunsuri:
| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Am jucat Transformers The Game si a fost unul dintre cele mai mistoo jocuri pe care le-am jucat.Din cate stiu transformers fallen of cybertron apare prin octombrie!

| VXX a răspuns:

Pai am jucat toate jocurile Transformers si cel mai mult mi-a placut Transformers War for Cybertron aparut in 2010 si are grafica si gameplay exact ca Transformers Fall of Cybertron si da jocul apare si pentru PC.