| EmyMartin94 a întrebat:

Am o problema! plzz cat de repede puteti ziceti-mi de ce nu imi merge C. O. D modern wafware 2? cand vreau sa intru pe el apare cum ca ar incepe jocul dar apoi zice "steam must be runing to play this game straight faceVa rog ajutati-mabig grin

1 răspuns:
| AngelaZero a răspuns:

Inseamna ca te-ai scos cu c. o. d. de steam...downloadeaza-ti steam-ul de pe site-ul lor, instaleaza-l, fa-ti cont (tot moca) dupa care deschide steam, apoi c. o. d. bafta si sper sa-ti mearga