| cozmin556 a întrebat:

Imi spuineti si mie daca exista un program care sa reduca LAGUL la cs si daca exista puteti sa-mi dati site-ul de downloadare?

Răspuns Câştigător
| tKd a răspuns:

De programe nu am auzit dar de niste comenzi da.Intri in cs, deschizi consola si scrii:
rate 25000 dai enter apoi scrii cl_updaterate 101 si iar dai enter.Acum poti intra sa te joci! Bafta la frag.

1 răspuns:
| Bibita234 a răspuns:

NU cred ca exista dar poti sa iti mai golesti memoria sau sa iti iei alt cs iti dau exemple : (cs mw2, cs 1.6 steam sau cs 1.6 care e cel normal).