| Bwăă_RobYy_1986 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce jocuri, pot sa ma joc? Am asa : Windows XP, AMD athlon 64 processor 3000+ 1.81 GHz, 896 of RAm, placa video NVIDIA GeForce 6150SE. Pentru cele mai multe jocuri ia funda! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| TurteX a răspuns:

In general toate jocurile care au fost lansate pana in 2004-2005
cateva din fiecare categorie:
nfs-carbon, most wanted
gta-san andreas
the punisher
the suffering
penumbra
alien vs predator 2
the elder scrolls 3:morrowind(skyrim e elder scrolls V, daca iti plac jocurile de genu)
minecraft
sniper elite

1 răspuns:
| TaKuYa a răspuns:

La specificatiile tale nu prea merg jocurile moderne. Ti-as recomanda in categoria shooter seria din Half Life : Counter Strike 1.6, Counter Strike Source