| Nutellajustforme a întrebat:

happy Imi spuneti va rog jocuri pe net in care trebuie sa iti faci cont?

Ca, Club Penguin, Stardoll, Animal Jam...?

2 răspunsuri:
| Luchian7 a răspuns:

Uite asta cel mai tare joc pe net adica pe browser se numeste thecrims.com trebuie sa-ti faci cont si incepand pe 1 august se da restart la joc si poate ai sanse sa ajungi in top 3 si primesti 1:300$, 2:200$, 3:100$ in bani reali.Bafta!

| Magnifico a răspuns:

Mie cel mai mult imi place GoalUnited.
Esti manager al unei echipe de fotbal,ai meciuri care dureaza cat cele reale,construiesti stadion, vinzi bilete, jucatori, cumperi altii, etc.

winking