| ÐΛЯłUS a întrebat:

TPU! Imi ziceti si mie cand ma loghez la metin2fun tot imi zice nume sau parola gresita si daca imi fac alt cont tot asa zice.Va rog HELP!

3 răspunsuri:
| AlexStoica98 a răspuns:

Iti dau eu cont bun nou nout prin mesaj

| stefan2500 a răspuns:

Pai cand iti faci cont trebuie sa scrie nume de utilizator, parola si email nu? cand iti faci cont trebuie sa scrii un email valid pentru ca apoi trebuie sa intri pe email si sa accepti contul! iti scrie acolo un site si dai pe el si apoi poti intra in joc... ca daca nu dai accept la cont nu poti juca! sper ca te-am ajutat

| ÐΛЯłUS explică:

Eu am acceptat contul dar tot nu merge...