| haisanu a întrebat:

Buna TPU :* Inainte ma jucam mereu The Sims Social pe facebook.Am facut o pauza si acum cand am vrut sa ma joc nu imi mai merge.Se incarca pana la 35% si pe urma se blocheaza.Ce pot face sa mearga din nou?
Fundakiss

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Heeeeya.Si eu am jucat Sims Social foarte multa vreme si desigur, acum m-am lasat.Se incarca foarte incet, plus ca se blocheaza.Depinde si de browser.Eu cand ma jucam, foloseam Mozilla, insa o prietena joaca in Google Chrome si merge mai bine.
Totusi, si in Mozilla merge bine numai daca setezi jocul full screen.

P.S. Poate cand ai vrut tu sa joci se facea update, poate si de asta mergea asa.

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Incearca sa re-instalezi Adobe-ul.
Link official Adobe : http://www.adobe.com/downloads/
Instaleaza-le pe toate 4 ca nu sunt mari, si o sa iti foloseasca mult:)
Fiecare e bun la ceva si odata si odata o sa ai nevoie, asa ca mai bine instalezi acum.
Bafta!