| Corina_Dinu_1997 a întrebat:

Incerc de cateva zile sa imi fac un cont pe "League of Legends" si nu reusesc. Cand apas "Creare cont" imi apare scris "Your Signup Failed".
De ce imi apare asa?
Ma puteti ajuta sa imi creez un cont?
Funda happy

1 răspuns:
| tpb a răspuns:

Iti spune ceva de genul ala deoarece tu ai incercat sa iti faci cont pe PBE, nu pe server EU.Fa-ti cont de pe link-ul acesta : http://signup.leagueoflegends.com/? ref=50fbfbb5086d3878038281

Trebe sa mearga, si vezi ca server-ul selectat de pe pagina de register sa corespunda cu cel din launcher.
Bafta si sper sa-ti placa LoL-ul.