| Reznov a întrebat:

Intrebare pentru cei care au PS3:
Are sony vreo oferta sa le dai ps2 si sa iei un ps3 mai ieftin?
Acuma am un Xbox360 slim si as vrea si un PS3 doar pentru jocurile rpg gen God Of War si in nici un caz pentru multiplayer pentru ca psn e un crap.

Sa nu imi bagati prostii gen "Vinde xbox360 ca e o naspa" va rog frumos.

1 răspuns:
| Darko18 a răspuns:

Salut, da exista asa oferda dar din pacate nu la noi sad acum 2 saptamani am venit din austria si acolo aveau o oferta, daca aduci un ps 2 iti scad 100 e din ps3 big grin