| BloodFactory a întrebat:

Buna tpu.Joc metin2 ro si m-am hotarat sa imi fac un sura pe arme dar nu stiu care sa fie al doilea M.(pentru crescut dupa cal).
Eu am zis sa fac teama in loc de protectie pentru ca are sansa sa iti dea miss plus ca scade atacul dat de mobi.Dar protectia imi da aparare si reflexie dar m-am gandit ca mai bine nu imi da deloc mobul decat sa imi dea mai putin(pentru ca am aparare).
Nu stiu sigur, deci dupa mine as face al doilea M teama.Helphappy

1 răspuns:
| gabytzul005 a răspuns:

E buna teama ca da atac inamic- si sansa ca atacul inamicului sa esueze adaca sa dea cu mis cred ca pe privat cand cresteam mai dadeau cu mis