| Dudyy a întrebat:

La jocul de pe Facebook TopEleven, ce pot face ca sa nu mai am jucatori accidentati. De exemplu am un jucator care se vindeca, joaca maxim 2 meciuri si iarasi se accidenteaza. Tin sa mentionez ca am infirmeria de lvl 7!

Răspuns Câştigător
| Kennziiie a răspuns:

Trebuie să upgradezi stadionul şi după să faci infirmeria lvl 8

1 răspuns:
| Fnatic13 a răspuns:

Salut. Ai upgradat si terenul? S-ar putea si din cauza lui sa se accidenteze jucatorii....Prin teren ma refer la suprafata de joc.